Kariéra

Číšník/servírka (Waiter/Waitress)
Místo výkonu práce: Hotel Savannah - Hatě

Popis pracovní pozice

Zaměstnanec pro obsluhu klientů restaurace a baru, přijímání objednávek, servírování nápojů a jídel klientům, udržování čistoty na pracovišti.

Požadavky

základní znalost německého jazyka slovem, příjemné vystupování, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům,vysoké pracovní nasazení,praxe není podmínkou

Nabízíme

mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení, prémie jako procentní podíl z tipů, vánoční bonusy, práce v mladém kolektivu, zdarma firemní ošacení a stravování, možnost aktivního trávení volného času, možnost ubytování
Kuchař/ka (Cook)

Zaměstnanec pro přípravu teplých, studených pokrmů, organizace a koordinace potřeb výroby pokrmů.

Požadavky

znalost oboru kuchař - výuční list, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům, vysoké pracovní nasazení, min. praxe v oboru 1 rok

Nabízíme

mzdové ohodnocení odpovídající prac.zařazení, prémie jako procentní podíl z tipů, vánoční bonusy, práce v mladém kolektivu, zdarma firemní ošacení a stravování, možnost aktivního trávení volného času, možnost ubytování
Údržbář

Nabízíme:

Zajímavou práci v pravidelném režimu od pondělí do pátku od 7:00 hodin bez každodenních stereotypů s možností uplatnění Vašich schopností, které budou náležitě odměněny.

Možnost získání nadprůměrného finančního ohodnocení, odměn za plnění úkolů včetně dalších benefitů dle odbornosti a praxe.

Jistotu trvalého pracovního poměru v příjemných pracovních podmínkách.

Zaměstnanecké benefity; stravování a nápoje zdarma, dopravu do zaměstnání na svozové trase Znojmo - Hatě.

Požadujeme:

Ochotu pracovat s nasazením, chutí a smyslem pro důkladnost a kvalitu při údržbě rozsáhlého areálu hotelu a SPA.

Upřednostňujeme uchazeče vyučeného v některém z oborů vztahující se k údržbě budovy či praxí.

Řidičský průkaz sk. B, jiné oprávnění pro speciální pracovní činnosti výhodou.

Samostatnost při organizaci práce dle potřebných plánů údržby, schopnost podřídit se firemním pravidlům.

Praxe v oboru, řemeslná zručnost, samostatnost a zkušenosti jsou rozhodující pro stanovení finančního ohodnocení.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Hatě 198

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 18000 - 25000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na

dovolenou/rekreaci, Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Snídaňový číšník/servírka

Hledáme nové kolegy na pozici snídaňový číšník – servírka, vyučení v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy škol. Jedná se o práci v ranních směnách, možnost zkráceného úvazku.

Pracovní doba 6:00 – 12.00 hod.

Požadujeme příjemné vystupování, flexibilita, základní znalost německého jazyka výhodou.

Mzda od 18.000.- Kč + tipy + příplatky za práci o víkendu a ve svátek.

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na hotel@hotel-savannah.com

Rezervace