Kariéra

Číšník/servírka (Waiter/Waitress)
Místo výkonu práce: Hotel Savannah - Hatě

Popis pracovní pozice

Zaměstnanec pro obsluhu klientů restaurace a baru, přijímání objednávek, servírování nápojů a jídel klientům, udržování čistoty na pracovišti.

Požadavky

základní znalost německého jazyka slovem, příjemné vystupování, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům,vysoké pracovní nasazení,praxe není podmínkou

Nabízíme

mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení, prémie jako procentní podíl z tipů, vánoční bonusy, práce v mladém kolektivu, zdarma firemní ošacení a stravování, možnost aktivního trávení volného času, možnost ubytování
Kuchař/ka (Cook)

Zaměstnanec pro přípravu teplých, studených pokrmů, organizace a koordinace potřeb výroby pokrmů.

Požadavky

znalost oboru kuchař - výuční list, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům, vysoké pracovní nasazení, min. praxe v oboru 1 rok

Nabízíme

mzdové ohodnocení odpovídající prac.zařazení, prémie jako procentní podíl z tipů, vánoční bonusy, práce v mladém kolektivu, zdarma firemní ošacení a stravování, možnost aktivního trávení volného času, možnost ubytování

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na hotel@hotel-savannah.com

Rezervace