Kariéra

Číšník/servírka (Waiter/Waitress)
Místo výkonu práce: Hotel Savannah - Hatě

Popis pracovní pozice

Zaměstnanec pro obsluhu klientů restaurace a baru, přijímání objednávek, servírování nápojů a jídel klientům, udržování čistoty na pracovišti.

Požadavky

Základní znalost německého jazyka slovem, příjemné vystupování, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům,vysoké pracovní nasazení,praxe není podmínkou.

Nabízíme

Práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení, platový růst, vánoční bonusy, práce v mladém kolektivu, zdarma firemní ošacení a stravování, možnost aktivního trávení volného času, možnost ubytování, možnost dopravy ze Znojma.

Recepční

Popis pracovní pozice:

Práce na hlavní recepci hotelu, check-in, check – out hostů, přijímaní rezervací, emailová a telefonická komunikace s hosty, poskytování základních informací.

Požadavky:

Příjemné vystupování, ochotu pracovat ve směnném provozu, dobrý zdravotní stav, praxe v obdobné pozici výhodou, znalost německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, znalost dalších jazyků výhodou, práce na PC.

Nabízíme:

Práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení, platový růst, vánoční bonusy, práci v mladém kolektivu, zdarma firemní ošacení a stravování, možnost aktivního trávení volného času, možnost ubytování, možnost dopravy ze Znojma.

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na hotel@hotel-savannah.com

Rezervace